a
HomeCiekaweŁadowarka rowerowa i nowe Dual Sim-y Nokia

Ładowarka rowerowa i nowe Dual Sim-y Nokia

Ładowarka rowerowa i nowe Dual Sim-y Nokia

Pierwsza propozycja Nokii przypadnie do gustu miłośnikom rowerów, którzy podczas wiosenno-letnich przejażdżek będą mogli przy okazji… naładować swój telefon komórkowy. Nowy produkt Charger Kit składa się z ładowarki, dynamo, a także uchwytu do zabezpieczenia telefonu na rowerze. Nowe rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim na rynki wschodzące – na tych terenach energia jest ograniczona i kosztowna, z kolei rower jako ładowarka telefonów zamazuje te różnice oraz zwiększa szanse na stałą komunikację nowej generacji (przez telefony).

To jednak nie koniec nowości. Nokia zaprezentowała także cztery nowe słuchawki, które na rynku pojawią się jeszcze w tym roku. Nie należą także do najdroższych – ich ceny wahają się od 30 do 45 euro.

Telefon Nokia C1 i jest pierwszym telefonem komórkowym Nokii z możliwością obsługi dwóch kart SIM jednocześnie. To przydatna funkcja dla osób, które posiadają dwa telefony – teraz obie karty SIM będzie mógł obsługiwać jeden telefon. Telefon wyposażono m.in. w latarkę.

Kolejna propozycja to Nokia C2, która także umożliwia obsługę dwóch kart SIM m.in. w podwójnym trybie zdolności, co pozwala na aktywne korzystanie z dwóch kart jednocześnie (odbieranie połączeń i SMS-ów). Telefon wyposażono także w radio FM, odtwarzacz muzyczny oraz obsługę kart micro-SD do 32 GB.

Kolejne dwie nowe słuchawki to – Nokia C1-01 Nokia C1-02 Nokia C1-02 charakteryzują się obsługą jednej karty SIM, obsługą microSD do 32 GB, dostępem do mobilnego Internetu oraz możliwością korzystania z internetowych usług Nokii. Urządzenia posiadają wbudowany aparat VGA do robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com