a
HomeCiekaweLotto przez SMS

Lotto przez SMS

Lotto przez SMS

Serwis 3gry.pl poinformował, że oprócz Lotto, będzie także obsługiwać grę Mini Lotto, oferowaną przez Totalizator Sportowy. Najważniejszą nowością jest opcja "Graj w Lotto przez SMS" – akcja, umożliwiająca współuczestnictwo w losowaniu Lotto, poprzez wysłanie SMS’a o treści DPLOTTO na numer 7155 (koszt SMSa to 1,22 zł). Użytkownik wysyłając taką wiadomość dopisuje się do najbliższego losowania Lotto do grupy 10 osób.

Możliwość gry w Lotto przez SMS jest to pierwsza tego typu propozycja w Polsce. Dzięki niej, możliwe jest uczestnictwo w losowaniu Lotto i uzyskaniu należnej nagrody, bez względu na miejsce, w którym znajduje się użytkownik. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Przypomnijmy, że 3gry.pl to pierwszy tego typu serwis w Polsce, umożliwiający granie w Lotto (Totalizatora Sportowego) bez konieczności odwiedzania kolektury. Typowanie liczb, płatność oraz odbiór wygranych odbywa się online. Powstał pod koniec 2009 roku i wypełnił lukę na rynku, który wielokrotnie wskazywał na zapotrzebowanie grania w Lotto online. W każdym losowaniu Lotto, bierze udział milion osób.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com