a
HomeZdrowie i urodaNowości dla właścicieli siłowni

Nowości dla właścicieli siłowni

Nowości dla właścicieli siłowni

Moda na zdrowy styl życia zaowocowała rozkwitem branży wellness. W każdym większym mieście działa obecnie przynajmniej kilka klubów fitness, w których panie i panowie mogą szlifować swoją formę i pracować nad sylwetką. Właściciele obiektów sportowych prześcigają się w wymyślaniu ciekawej oferty, która sprawi, że to właśnie ich obiekt będzie cieszył się zainteresowaniem klientów. Jakie rozwiązania są teraz na czasie?

Odchudzanie w przyspieszonym tempie

Większość osób kupuje karnet na siłownię z konkretnym planem: szybko i skutecznie zrzucić nadprogramowe kilogramy. Standardowe treningi nie zawsze są gwarancją zadowalających efektów. Producenci wysokiej klasy sprzętu na siłownię wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, oferując innowacyjne urządzenia Vacu Therm i Infra Red. Urządzenia swoim wyglądem przypominają zabudowane bieżnie, rowerki czy orbitreki. Nowoczesny sprzęt działa na ciało podwójnie – angażuje w trening mięśnie, a jednocześnie oddziałuje na nie promieniowaniem podczerwonym oraz podciśnieniem. Efekty regularnych treningów na zabudowanych maszynach są spektakularne.

Co oferuje przedsiębiorcom producent urządzeń odchudzających?

Światowej klasy producent urządzeń odchudzających  stwarza właścicielom siłowni, klubów fitness i ośrodków SPA korzystne warunki do rozwoju firmy. Nawiązując współpracę z marką Body Space, nie tylko otrzymasz wysokiej klasy sprzęt, ale również wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia działalności. Możesz liczyć na opiekę konsultingową, szereg szkoleń, materiały marketingowe oraz pomoc techniczną. Co ważne, będziesz mógł posługiwać się nazwą marki, a ona nie będzie miała udziału w zyskach generowanych przez Twoją firmę.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com