a
HomeDom i wnętrzePiękne rozwiązania do nowoczesnego ogrodu

Piękne rozwiązania do nowoczesnego ogrodu

Piękne rozwiązania do nowoczesnego ogrodu

Zadaszenie tarasu czy kawałka ogrodu jest niezbędne do tego, aby cieszyć się miejscem wypoczynkowym bez względu na warunki pogodowe. Wśród najchętniej wybieranych produktów coraz częściej wymieniana jest tarasola. Czym jest i jak może pomóc nam w osiągnięciu wysokiego komfortu?

Tarasole do ogrodu i na taras!

Tarasole to nic innego jak stabilna konstrukcja zwieńczona automatycznym baldachimem, którego zadaniem jest chronienie nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz deszczem. Tarasole wznoszone są dzięki aluminiowym profilom zabezpieczonym przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Profile malowane są na różne kolory, przez co możliwe jest dobranie konstrukcji pasującej np. do elewacji domu. Wiele osób obawia się, że do wzniesienia takiej konstrukcji niezbędne okaże się pozwolenie na budowę. Uspokajamy – tarasole wnosimy bez konieczności posiadania takich zezwoleń. Projektanci zadbali również o to, aby dzięki tarasoli udało się zacienić jak największy obszar przy wykorzystaniu niewielkiej ilości podpór. Konstrukcja jest zabezpieczona przed wiatrem nawet do 120 km/h!

Co z baldachimem? Ten tworzony jest z trójwarstwowego materiału odpowiednio wzmocnionego i zabezpieczonego przed wilgocią i wnikaniem brudu. Baldachim nie nagrzewa się, przez co w jego cieniu nie odczujemy wysokiej temperatury

Tarasole projektowane są w taki sposób, aby były estetycznym uzupełnieniem przestrzeni ogrodowej i aby nadawały jej wyjątkowego charakteru.

Co jeszcze zaproponuje nam producent?

W ofercie takich producentów jak tarasola.pl znajdziemy przede wszystkim zabudowy szklane, pozwalające na ochronę przed wiatrem, bez zasłaniania otoczenia. Dla osób ceniących bliskość ogrodu również po zmroku zaproponowano oświetlenie punktowe dostosowane do użytkowania na zewnątrz budynków.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

zobacz zobacz zobacz więcej