a
HomeDom i wnętrzeTaras ogrodowy pełen elegancji!

Taras ogrodowy pełen elegancji!

Taras ogrodowy pełen elegancji!

Taras ogrodowy pełen elegancji!

Długie godziny spędzone na tarasie to czas, który z pewnością możemy zaliczyć do udanego odpoczynku. Stworzenie przestrzeni odpowiedniej do wypoczywania nie jest trudne, jak początkowo może się wydawać. Wystarczy kilka inspiracji oraz odpowiednie produkty, którymi zapełnimy tę przestrzeń. Koniec lata to idealny czas na zakupy mebli i dodatków na taras. Dlaczego?

Jesień pełna rabatów

Tworzenie tarasu w czasie końca lata to świetny sposób na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Aktualnie w sklepach z meblami ogrodowymi znajdziemy wiele interesujących wyprzedaży, które pozwolą nam kupić wymarzone meble nawet o połowę taniej! Spełnienie marzeń o własnym tarasie nigdy nie było tak blisko!

Taras ogrodowy – jakie meble wybrać?

Jakie meble wybierać? Taras ogrodowy wyposażamy w zależności od jego powierzchni. Jeśli dysponujemy niewielkim tarasem najlepszy okaże się stolik kawowy i kilka krzeseł. Jeśli mamy do dyspozycji znacznie większą przestrzeń możemy zastanowić się nad sofą złożoną z mobilnych elementów, stołem rozkładanym, fotelem w kształcie kokonu. Możliwości jest wiele – ważne, abyśmy zwrócili uwagę na materiały.

Meble tarasowe są tworzone w zdecydowanej większości z materiałów syntetycznych. Jednym z najpopularniejszych jest technorattan. Meble technorattanowe odznaczają się elegancją linią i dużą funkcjonalnością, która sprawdzi się na każdym tarasie. Meble wykonane z technorattanu są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie niskich i wysokich temperatur, silne promieniowanie słoneczne.

Zabezpiecz meble na jesień

W okresie jesienno-zimowym większość z nas chowa meble ogrodowe do piwnicy. Aby zaoszczędzić sobie problemu wystarczy wykorzystać pokrowce na meble ogrodowe, tworzone z tkanin technicznych. Dzięki ściągaczom możliwe jest ich dokładne dopasowanie do kształtu mebla.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com