a
HomeTechnologiaFotobudka idealną rozrywką na wesele

Fotobudka idealną rozrywką na wesele

Fotobudka idealną rozrywką na wesele

Często pary biorące ślub i organizujące wesele szukają oryginalnych sposobów na uczczenie tego wydarzenia. Tradycyjne wynajmowanie fotografa nie zawsze jest już pierwszą opcją, zwłaszcza od kiedy popularne stały się fotobudki.

Fotobudka cena – rozrywka wiele warta

Fotobudki dają duże możliwości personalizacji. Wynajmując fotobudkę można ją okleić fototapetą na tę okoliczność, gdyż jest przystosowana do różnych sposobów dekorowania. Zatem na fotobudce może pojawić się wizerunek Pary Młodej i już to od razu zachęca do skorzystania z niej.

Fotobudka cena – zależna od czasu wynajmu, a także dodatkowych atrakcji

Fotobudkę na wesele można dodatkowo wyposażyć w śmieszne akcesoria. Wiele osób lubi weselne zabawy, w których może przywdziewać śmieszne kapelusze, okulary czy maski. To samo można zafundować w fotobudce. Oczywiście za dodatkowe wyposażenie trzeba uiścić dodatkową opłatę. Jednak biorąc pod uwagę świetną zabawę, warto z takiej opcji skorzystać. Fotobudkę można wynająć na kilka godzin albo na cały dzień. Dodatkowo interface może być dopasowany do tego wydarzenia. Goście mogą dodawać do zdjęć komentarze z gifami. Fotobudka daje również możliwość przesłania zdjęć na portal społecznościowy. Od razu można zatem pochwalić się obecnością na doniosłym wydarzeniu i nie trzeba przy tym nosić ze sobą wszędzie smartfona.

Fotobudka cena „warta świeczki”

Zamówienie fotobudki na wesele naprawdę się opłaca. W środku wspólne zdjęcie może sobie zrobić nawet 6 osób. Takie zdjęcia będą lepszą pamiątką z uroczystości niż tradycyjne pozowane zdjecia grupowe. Każdy gość będzie mógł sfotografować się z parą młodą, a po kilku chwilach otrzymać wydruk zdjęcia, które będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę. Może zostać nawet zawieszone na nowoczesnych ramkach z klamerkami i ozdobić dodatkowo wnętrze domu. W takiej fotobudce para młoda może wykonać sobie również wyjątkową sesję zdjęciową, z wykorzystaniem interesujących rekwizytów.

Fotobudka świetnie sprawdza się na weselach tematycznych. Na wesele motocyklowe, czy takie w stylu lat 60-tych lub 70-tych zawsze znajdą się udane i pasujące rekwizyty i stroje i peruki, w których można sobie zrobić zdjęcie w fotobudce. To zdecydowanie ciekawa alternatywa dla zdjęć selfie wykonywanych przy pomocy specjalnego kijka. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w czasie tej zabawy jest sporo śmiechu i radości. Zdjęcia z uroczystości wykonane w fotobudce to doskonały prezent dla wszystkich zaproszonych gości, którzy swoje smartfony mogą schować głęboko do toreb czy torebek i skupić się na zabawie. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com