a
HomeCiekawePoznaj swoją liczbę

Poznaj swoją liczbę

Poznaj swoją liczbę

numerologia online

Każdy człowiek posiada swoją liczbę rządzącą swoim życiem. Jej obliczenie nie jest trudne, gdyż wymaga jedynie zsumowania wszystkich cyfr z daty naszych urodzin.

W przypadku, kiedy wychodzi nam liczba dwucyfrowa ją również należy rozbić i dodać (np. w przypadku liczby 23 dodajemy kolejno 2+3). Stosowanie wróżb opartych na liczbie naszego życia jest powszechne od dawna – już w starożytności wróżono dziecku przyszłość na podstawie daty urodzin. Obecnie ta metoda nie wyszła z mody! Liczbę życia możemy określić samodzielnie, jednak interpretacja opisu powinna pozostać w rękach specjalisty: numerologa czy wróżki.

Co powie nam nasza liczba rządząca życiem?

Czego dowiemy się o sobie posługując się liczbą życia? Przede wszystkim opis zawiera najlepsze oraz najgorsze cechy charakteru. Wraz z nimi możliwe jest określenie, jak dany człowiek zachowuje się w kontaktach towarzyskich, zawodowych czy partnerskich. Określenie liczby rządzącej życiem pozwala też na określenie naszej skłonności do chorób – to niezwykle cenna informacja.

Wiele osób łączy numerologię oraz ruch planet – dzięki obliczeniom możliwe jest jeszcze lepsze poznanie swojej przyszłości.

Chcesz sprawdzić swoją liczbę? Skorzystaj z naszej pomocy – numerologia online!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com