a
HomeZdrowie i urodaStroje kąpielowe dwuczęściowe dobrane do sylwetki

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dobrane do sylwetki

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dobrane do sylwetki

beach-677124_1280

Dobór odpowiedniego stroju kąpielowego nie jest sprawą prostą – wie o tym każda kobieta, która chociaż raz w swoim życiu kupowała tego rodzaju produkt. Mnogość modeli, kolorów oraz fasonów sprawia, że szukając idealnego stroju można się pogubić! Aby decyzję tę nieco sobie ułatwić warto spojrzeć krytycznie w lustro i określić nie tylko swój rodzaj sylwetki, ale i mocne, i słabe strony. Czy nasza sylwetka jest w kształcie klepsydry? Jabłka? A może narzekamy na zbyt płaski biust? Odpowiedni dobrany kostium kąpielowy skutecznie zniweluje wszelkie te problemy.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe – ukryj mankamenty sylwetki!

Pomimo opinii, iż stroje kąpielowe dwuczęściowe mogą nosić wyłącznie panie szczupłe faktem jest, iż odpowiednio dobrany model skutecznie ukryje szerokie biodra czy zbyt mały biust. W przypadku szerokich bioder szukajmy fig w kształcie szortów, najlepiej też kiedy materiał jest gładki. Dzięki temu nie paski czy wzory nie będą niepotrzebnie poszerzać optycznie. Szukając góry, która zatuszuje niewielki biust z pewnością warto znaleźć biustonosz z falbankami lub też nietypowymi wzorami – optycznie pozwolą one powiększyć obwód piersi. Dobrym wyjściem jest również zastosowanie wkładek push-up.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe to doskonałe rozwiązanie dla pań, które pragną zdobyć pełniejszą opaleniznę. Z pewnością kostium taki podkreśli też kobiece atuty.

Share With:
Tags

BozenaKowalczyk@dayrep.com