a
HomePosts Tagged "łazienka"

łazienka Tag

Jak się zabrać za zaprojektowanie małej łazienki? Od czego zacząć i o czym trzeba pamiętać? Prawda jest taka, że najlepiej jest sobie odpuścić, ponieważ takie samodzielnie wykonywane projekty bywają poprawne, ale nie są ani optymalne kosztowo, ani tym bardziej nie bywają ergonomiczne. Projekty łazienek, zwłaszcza małych, powinien wykonywać dla nas profesjonalny architekt wnętrz.

Bez względu na to, czy myślimy o kompletnym wyposażeniu nowej łazienki, czy też o drobiazgu, który dokupimy do pomieszczenia, w którym przebywamy już od długiego czasu warto, abyśmy odwiedzili salon łazienek Mera. Posiada on przynajmniej kilka zalet, których nie mają większe sklepy z asortymentem wnętrzarskim.

Baterie łazienkowe powinny być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Oto kilka wskazówek ułatwiających wybór idealnej baterii łazienkowej. Na rynku istnieje ogromny wybór baterii do łazienki. Różnią się kształtem, materiałem wykonania, funkcjami i sposobem montażu.

Kabina prysznicowa, czy wanna, odwieczny problem i trudny wybór podczas remontu łazienki. Na pewno każda z tych opcji ma swoje niepodważalne plusy i zalety. Dlatego najlepiej jest, gdy w łazience można pomieścić i jedno i