a
HomePosts Tagged "reklama"

reklama Tag

Pozycjonowanie strony jest stałym procesem wpisanym w działalność organizacji i polega na umiejscowieniu witryny internetowej w otoczeniu najlepszych możliwych dla niej stron polecających. Podobnie jak w społeczeństwie – strony internetowe w oczach Google są oceniane z uwagi na to, kto może się za nimi wstawić.

2

Opakowanie produktu może wydawać się rzeczą mało ważną i poboczną. Oczywiście, najważniejsza jest jego zawartość i to ona w dużej mierze powoduje zadowolenie klienta. Jednak ciekawe, piękne lub oryginalne opakowanie także może bardzo wiele zmienić. Projektowanie opakowań jest w pewnym sensie sztuką. Z jednej strony muszą być one solidne, praktyczne i łatwo otwierane. Jednocześnie stanowią wspaniałą reklamę produktu oraz zachęcają klienta do zakupu i posiadania pozytywnych skojarzeń z marką. Dlaczego warto inwestować w projektowanie opakowań i czy rzeczywiście jest to takie ważne?

wstep-do-historii-reklamyBilboardy, bannery, spoty, wyskakujące okienka – reklama jest wszędzie. Jak pokazują najnowsze badania, nasze mózgi coraz bardziej uodparniają się na kolejne formy reklamy, utrudniając nadawcom działanie podprogowe (zresztą nielegalne) czy mniej inwazyjne, lecz również wpływające na podświadomość. Czy są to jednak zmiany tylko ostatnich lat?