a
HomeBiznesWyjazd zarobkowy do Anglii

Wyjazd zarobkowy do Anglii

Wyjazd zarobkowy do Anglii

Wielka Brytania nadal jest jednym z najpopularniejszych kierunków wyjazdów zarobkowych. Praca na Wyspach oferuje nie tylko wysokie zarobki, ale też dobre zaplecze socjalne. Dla wielu osób taki kilkuletni wyjazd pozwala na zaoszczędzenie na własny dom w Polsce. Jak poszukiwać pracy za granicą? Jak zaplanować przeprowadzkę? Oto kilka wskazówek.

Jak znaleźć pracę marzeń za granicą?

Podstawą w poszukiwaniu pracy w UK jest znajomość języka angielskiego. W zależności od rodzaju pracy jaką chcemy wykonywać nasza umiejętność mówienia po angielsku powinna być przynajmniej podstawowa. Warto postawić na swoje doświadczenie i uwypuklić je przed potencjalnym pracodawcą. Dzięki temu nasze szanse na znalezienie ciekawego etatu wzrastają. Konieczne będzie przygotowanie CV w języku angielskim!
Pracy możemy poszukiwać samopoczucie lub też przy pomocy doświadczonych pracowników biura międzynarodowego pośrednictwa pracy.

Ostatnim etapem jest znalezienie mieszkania oraz zaplanowanie przeprowadzki. W przejeździe przez całą Europę z naszym dobytkiem z pewnością pomogą nam firmy transportowe lub też prywatne firmy umożliwiające wynajęcie busa. Szczególnie ta ostatnia opcja jest interesująca – busy są szybkie, zwrotne i pojemne, a ich najem wyniesie nas znacznie mniej niż korzystanie z firm transportowych. Sprawdź najlepszą ofertę na rynku – busy do anglii.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com