a
HomeDom i wnętrzeWyposażenie przedpokoju – co wybrać?

Wyposażenie przedpokoju – co wybrać?

Wyposażenie przedpokoju – co wybrać?

Przedpokoje urządzamy niechętnie i zazwyczaj bez większego zastanowienia. Wszystko z powodu niewielkich rozmiarów przedpokojów, niewielkiej ilości naturalnego światła. Pomieszczenia te faktycznie są niewielkie i mogą okazać się problematyczne. Dekoratorzy wnętrz i projektanci mebli przekonują jednak, że wystarczy odrobina fantazji oraz inspiracji, aby pomieszczenie to było wizytówką naszego mieszkania czy domu. Jakie meble wybrać?

W przedpokoju zazwyczaj pozostawiamy buty i ubrania wierzchnie, dodatki takie jak kapelusze, czapki. Konieczne jest zastanowienie się, jaki mebel okaże się najlepszy do ich przechowywania. W większości przypadków decydujemy się na przymocowane do ściany wieszaki. W sklepach z dodatkami do mieszkań z pewnością znajdziemy wiele interesujących, oryginalnych wieszaków, również o nietuzinkowych wzorach.
Jeśli dysponujemy nieco większa powierzchnią dobrym rozwiązaniem może okazać się klasyczna szafa, najlepiej tworzona na wymiar.

A może szafki?

Jeśli szukamy alternatywy dla wieszaka i szaf warto sprawdzić szafki niskie. Idealnie nadają się one do przechowywania obuwia i środków do konserwacji obuwia. Dodatkowo na ich górnych płytach możemy postawić misę na klucze, dokumenty.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com