a
HomeCiekaweNowoczesne metody doszkalania się – jakie wybrać?

Nowoczesne metody doszkalania się – jakie wybrać?

Nowoczesne metody doszkalania się – jakie wybrać?

kursy e learningowe

Współcześnie wiele mówi się o nowoczesnych metodach doszkalania się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Podnoszenie umiejętności jest niezwykle ważne w przypadku zawodów związanych z techniką, informatyką – stale zmieniające się technologie niejako wymuszają podążanie za trendami i nowinkami. Również w przypadku innych zawodów stałe poszerzanie wiedzy jest niezbędne do utrzymania stanowiska.  Jakie możliwości stoją przed pracownikami szukającymi szansy na doszkalanie?

Placówki kształcenia ustawicznego, szkolenia wewnętrzne

Przez długi czas jedyną możliwością zdobywania dodatkowych kwalifikacji było korzystanie z placówek kształcenia ustawicznego. Są to placówki dedykowane osobom dorosłym, które pragną podnieść kwalifikacje lub też całkowicie się przekwalifikować. Z placówek tego typu korzystać mogą również osoby bezrobotne, skierowane tu przez urząd pracy. Wielokrotnie zdarza się, że za szkolenia płacą sami pracodawcy – to wygodna forma dla pracownika, który nie musi ponosić kosztów szkolenia.

Drugim popularnym sposobem na poszerzanie wiedzy jest organizowanie szkoleń dla pracowników wewnątrz firmy. Najczęściej ma to miejsce w dużych korporacjach, gdzie pracownicy są po prostu zwalniani z dnia pracy na rzecz odbycia szkolenia grupowego.

Platformy e-learningowe

Najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem, zyskującym coraz szersze grono zwolenników, są bez wątpienia platformy e-learningowe. Powstające w sieci internetowej platformy oferują swoim zarejestrowanym użytkownikom możliwość kupna konkretnych materiałów wideo. Najczęściej dotyczą one programów do projektowania graficznego, tworzenia prostych grafik, obróbki zdjęć (np. kurs 3ds Max). Aby móc zakupić kurs wideo konieczne jest dodanie interesujących nas materiałów do wirtualnego koszyka. Kolejnym krokiem jest uiszczenie zapłaty. Kiedy zostanie ona zaksięgowana materiały wideo są automatycznie dodawane do naszego konta.

Share With:
Tags

BozenaKowalczyk@dayrep.com

https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/