a
HomeCiekaweZasmakuj w sandomierskich klimatach

Zasmakuj w sandomierskich klimatach

Zasmakuj w sandomierskich klimatach

Urokliwy Sandomierz położony w pobliżu ujścia Sanu do Wisły od dawna przyciąga gości z całego świata ciekawych jego zabytków i turystycznych atrakcji. W unikatowy sposób łączy współczesność z bogatą historią, czyniąc noclegi Sandomierz prawdziwą gratką dla osób, które cenią wyjątkowe doznania. Zabytkowa starówka z rynkiem otoczonym przez klimatyczne kamienice i znajdującym się w jego centrum renesansowym ratuszem zachwyca znawców architektury i skłania, aby choć na jeden dzień zarezerwować nocleg w Sandomierzu. Tym, co kusi, by się tutaj zatrzymać, jest niepowtarzalna atmosfera, którą wyróżniają się sandomierskie zaułki. Nie da się jej opisać ani opowiedzieć, a jedyny sposób, by jej naprawdę doświadczyć, to zdecydować się na noclegi Grill Solo i poczuć ją na własnej skórze.

Miasto smaków i niezapomnianych widoków – wyjątkowe noclegi Sandomierz

Komfortowe i klimatyczne noclegi Grill Solo umożliwiają poznawanie Sandomierza w wygodny sposób. Lokal mieście nie niedaleko Starego Miasta, więc po posiłku zaserwowanych w tutejszej restauracji można wybrać się na zwiedzanie zabytkowych uliczek, podziwianie Zamku Kazimierzowskiego czy romantyczny spacer aż do gotyckiej Bramy Opatowskiej, która we wszystkich przewodnikach turystycznych uznawana jest za niekwestionowany symbol tego królewskiego miasta. Stanowi ona popularny cel wycieczek, gdyż można stąd podziwiać nie tylko Wisłę przepływająca przez miasto, ale i panoramę zapierającą dech w piersiach panoramę całego Sandomierza. Pomysł na noclegi Sandomierz spodoba się również osobom, które planują urlop wraz z rodziną i dziećmi. Maluchy będą zachwycone mogąc przejść się Wąwozem świętej Królowej Kingi, porośniętym stepową roślinnością lub wybrać się na plac zabaw w pobliskim Parku Piszczele, gdzie rodzice odpoczną w otoczeniu kojącej zieleni.

Podziemny dreszczyk dla turystów spragnionych wrażeń

Nocleg w Sandomierzu to nie tylko smakołyki podawane w tutejszych knajpach i restauracjach. Osoby lubiące mocne wrażenia, mogą wybrać się na niesamowity spacer podziemną trasą turystyczną prowadzącą od kamienicy Oleśnickich przez korytarze dawnych miejskich składów i piwnic aż do wyjścia pod ratuszem. Emocje z pewnością pobudzą apetyt na specjały lokalnej kuchni przyrządzane ze świeżych składników i cenione przez turystów, którzy wybrali noclegi Grill Solo.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com