a
HomeCiekaweDzieci na ślubie

Dzieci na ślubie

Dzieci na ślubie

playmobil-511090_1280Jeśli na zaproszeniach ślubnych zaznaczyliśmy, że nasi goście mogą przyjść z dziećmi, warto tak zorganizować uroczystość, żeby najmłodsi jej uczestnicy też dobrze się bawili. Pozostaje pytanie – jak to zrobić?

Kącik zabaw

Większość dzieci to żywe srebro, którego wszędzie jest pełno. Warto więc zapewnić im odpowiednią ilość rozrywki i zajęć także w trakcie ślubu. Dobrym pomysłem jest urządzenie specjalnego kącika zabaw przeznaczonego właśnie dla najmłodszych uczestników uroczystości. Możemy go wyposażyć w zabawki, zeszyty do rysowania i kredki. Jeśli przy sali weselnej jest ogród, warto go wykorzystać na plac zabaw dla dzieci. Będą nam za to wdzięczni i najmłodsi, i trochę starsi goście.

Stoły, krzesła i jedzenie

Zapraszając dzieci na wesele, musimy im zapewnić miejsce do siedzenia dopasowane do ich wzrostu. Meble przeznaczone dla dorosłych będą dla nich po prostu niewygodne.

Również planując ślubny jadłospis, musimy uwzględnić potrzeby maluchów. Nie chodzi tylko o rozmiar porcji, ale także o same potrawy. Głodne maluchy na pewno będą kaprysić!

A może opiekunka?

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także zamówienie opiekunki dla dzieciaków uczestniczących w weselu. Dzięki niej i my, i rodzice najmłodszych będziemy mogli się spokojnie bawić, nie przejmując się poczynaniami pociech.

Sprawdź: fotograf ślubny Wrocław.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com