a
HomeCiekaweGadżety i zabawki erotyczne – jak urozmaicić życie intymne?

Gadżety i zabawki erotyczne – jak urozmaicić życie intymne?

Gadżety i zabawki erotyczne – jak urozmaicić życie intymne?

strojów erotycznych

Coraz śmielej i z mniejszym zażenowaniem mówimy o naszych potrzebach – również tych intymnych. Wzorem innych krajów europejskich w Polsce coraz więcej jest sklepów oferujących zabawki erotyczne, specjalistyczną bieliznę oraz liczne dodatki, w tym kosmetyki.

Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie powiewu świeżości nawet w związek o długim stażu. Co jednak najważniejsze – są one doskonałym punktem wyjścia do wspólnego spędzania czasu i rozmowy o tym, co dla pary najważniejsze. Jakie produkty najczęściej skupiają nasz wzrok? Oto kilka propozycji!

Kosmetyki – idealne do gry wstępnej

Najprostszą metodą na rozbudzenie emocji w partnerze jest zastosowanie specjalnych olejków czy żeli, które posłużą do wykonania masażu erotycznego, ale również poprawią jakość stosunku seksualnego. Olejki i żele są dostępne w różnych opcjach zapachowych – dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Istotne jest, że są one badane dermatologiczne, przez co nie podrażniają skóry, nawet w delikatnych miejscach intymnych. Niektórzy producenci dodają także, że ich produkty są jadalne!

Gadżety erotyczne

Również w kwestii zabawek erotycznych wiele się zmieniło. Panie i panowie mają do wyboru szerokie spektrum licznych produktów, z których swobodnie mogą wybierać te najbardziej odpowiadające ich upodobaniom. Oryginalnym rozwiązaniem może być wykorzystanie strojów erotycznych. Są one dostępne w coraz większej liczbie sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Kostiumy erotyczne tworzone są przez doświadczonych projektantów – priorytetem podczas tworzenia kolejnych kostiumów jest przede wszystkim wygoda! Stroje erotyczne wykonywane są z miękkich, elastycznych tkanin. Dzięki temu nie uwierają one, nie obcierają, nie powodują odparzeń. Stroje mogą być wykonywane także z elastycznego nylonu.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com