a
HomeCiekawePakujemy w papier

Pakujemy w papier

Pakujemy w papier

Pakowanie zakupów, prezentów i w zasadzie wszystkiego, co pojawia się w sklepach w foliowe torby to rozwiązanie bardzo złe. Nie dość, że jest bardzo niekorzystne dla środowiska naturalnego, to jeszcze estetyka takiego pakowania pozostawia bardzo dużo do życzenia. Powoli jednak i u nas zaczyna się rewolucja, której jednym z liderów jest induplo.pl, coraz lepiej rozpoznawalny polski producent opakowań papierowych. Co można dzięki induplo.pl zastąpić poprzez opakowania papierowe?

 

Karton dobry na wszystko

Ogromną częścią oferty induplo.pl są opakowania kartonowe, czyli różnego rodzaju pudełeczka, w które można zmieścić praktycznie wszystko induplo.pl jest w stanie zaoferować nam pudełka niemalże o dowolnych gabarytach, dzięki czemu spokojnie w nich zmieścimy rzeczy wysokie oraz rzeczy duże, ale nie za wysokie.

Warto w tym miejscu podkreślić, ze karton to wyjątkowo dobry materiał do pakowania. W zależności od potrzeb może on być albo bardzo sztywny, albo miękki i poddający się. Te cechy bezpośrednio wpływają na to, co możemy schować do kartonu, ponieważ możemy swobodnie decydować o tym, ile ochrony potrzebujemy, co też potem przekłada się na możliwości udekorowania pudełka i oczywiście na jego cenę. Prostsze rozwiązania są zawsze wyraźnie tańsze.

 

Wielkie i małe torby

Najtrudniejsze do zastąpienia papierem wydają się klasyczne torby, które nosimy ze sobą na zakupy. W praktyce nie ma tutaj większego problemu, ponieważ papier można przygotować w sposób bardzo wytrzymały, a do tego można przy okazji uzyskać zdecydowane korzyści estetyczne. Torby papierowe są bowiem niemal zawsze zdecydowanie ładniejsze od toreb plastikowych dzięki temu, że są naturalne i nie mają brzydkiego połysku plastiku. Co więcej, induplo.pl jest mistrzem w tworzeniu minimalistycznych i zarazem zjawiskowych rozwiązań estetycznych.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com