a
HomeDom i wnętrzeParasol ogrodowy w strefie relaksu

Parasol ogrodowy w strefie relaksu

Parasol ogrodowy w strefie relaksu

Nie musimy odwiedzać dalekich krajów, aby móc cieszyć się wspaniałą pogodą i bliskością natury. Lato w Polsce potrafi nas rozpieszczać – warto wykorzystać ten czas we własnym ogrodzie czy na tarasie. Urządzenie tego miejsca zgodnie z naszymi potrzebami nie będzie trudne – wystarczą odpowiednie meble i dodatki. Od czego zacząć?

W poszukiwaniu inspiracji

Do stworzenia pięknego zakątka przy domu nie potrzebujemy dekoratora wnętrz czy architekta. Korzystając z gotowych pomysłów producentów mebli możemy zaaranżować nasz taras czy ogród w innowacyjny sposób. Zaletą korzystania z gotowych aranżacji jest również to, że u producenta kupimy prezentowane komplety i dodatki, co znacząco zaoszczędzi nasz czas.

Meble ogrodowe technorattanowe

Wybór mebli ogrodowych nie powinien być dziełem przypadku – produkty takie muszą być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim: wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Szukając mebli warto zwrócić uwagę na kolekcje technorattanowe, których stelaże wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na wyeliminowanie problemu rdzy. Dodatkowo aluminium jest bardzo lekkie, przez co podnoszenie takiego mebla nie sprawi żadnego problemu.

Parasol ogrodowy ochroni przed słońcem

Parasol w ogrodzie spełnia wiele ról – przede wszystkim zapewnia nam on komfortowy cień nawet w najbardziej upalne dni. Dodatkowo jego obszerna czasza może chronić nas zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Parasol ogrodowy 3m sprawdzi się idealnie zarówno na tarasie, jak w ogrodzie. Jego czasza wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu – taki materiał jest odporny na wnikanie kurzu, wilgoć, płowienie. Czasza może być odchylana w jednej lub dwóch płaszczyznach, w zależności od modelu.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com