a
HomeCiekawePomtech – bo w budownictwie też liczą się detale

Pomtech – bo w budownictwie też liczą się detale

Pomtech – bo w budownictwie też liczą się detale

Pomtech - bo w budownictwie też liczą się detaleKostka brukowa stanowi materiał budowlany, który pozwala osiągnąć naprawdę różnorodne rezultaty, w zależności od tego, jaką przestrzeń chcemy zaaranżować od nowa bądź zmodyfikować. Dzięki bogactwu wzorów i kolorów dostępnych w ofercie firmy Pomtech można tworzyć tak klasyczne, jak i bardziej skomplikowane wzory, mozaiki. Kostkę warto przy tym uzupełnić o wysokiej jakości dodatki galanterii betonowej – palisady oraz obrzeża. Firma posiada w asortymencie także kilka typów krawężników, dostosowanych do odmiennych warunków (m.in. krawężniki drogowe, najazdowe, ale też elementy służące do odprowadzania wilgoci – tzw. „korytka”). W ogrodach, na gankach czy tarasach powierzchnię można wzbogacić odpowiednio dobranymi gazonami, z których także łatwo ułożyć kompozycje. Poza tym w ofercie firmy znajduje się specjalistyczna galanteria betonowa – kilka rodzajów płyt ażurowych, doskonale sprawdzających się tam, gdzie pragniemy zachować jak najwięcej naturalnych cech krajobrazu, oraz płyt dostosowanych specjalnie do powierzchni tarasowych.

Ceny kostek brukowych oraz innych wyrobów firmy Pomtech są konkurencyjne, a przy tym można mieć pewność, że nabywany towar będzie nam przy właściwym użytkowaniu służył przez wiele lat. Długoletnie doświadczenie w produkcji przedkłada się w wypadku tej marki na zadowolenie klientów, fachową i szybką obsługę (nieszczędzącą porad). Dodatkowo zaufanie do konsumenta sprawia, że obok licznych promocji, jakie oferuje firma, ceny podlegają też negocjacji – zwłaszcza przy większych zamówieniach.

Przedsiębiorstwo POMTECH funkcjonuje na polskim rynku budowlanym już od 1992 roku. Produkowane przez nie prefabrykaty betonowe cieszą się powodzeniem wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji. Elementy takie jak: betonowa kostka brukowa, płyty brukowe oraz krawężniki posiadają certyfikaty europejskie potwierdzające, iż wyrabia się je w zgodzie z normami. Firma rozwija się prężnie, produkcja ma miejsce w dwóch, wyposażonych w nowoczesne technologie, zakładach – w Zwoleniu oraz w Tarczynie. Firma stale inwestuje nie tylko w nowe urządzenia, ale też innowacyjne rozwiązania, mające na celu ulepszenie produktów.

Dzięki zwracaniu uwagi na aktualne trendy na rynku budowlanym oraz architektury przestrzennej, POMTECH stale dopasowuje swoją ofertę do pojawiających się nowych potrzeb konsumentów. Jakość i wytrzymałość muszą iść w parze z estetyką wykonania, która ma współcześnie coraz większe znaczenie, szczególnie, jeśli bierzemy pod uwagę architekturę ogrodów. W trosce o zadowolenie klientów przedsiębiorstwo stale poszerza swoją ofertę. Świadomość spełnianych norm nie powoduje przy tym, iż władze firmy są gotowe spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie – wszystkie produkty podlegają okresowym badaniom – co do jakości, bezpieczeństwa użytkowania i ekologiczności.

Sprawdź na stronie producenta: http://www.pomtech.pl

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com