a
HomeDom i wnętrzePrywatne SPA we własnym ogrodzie

Prywatne SPA we własnym ogrodzie

Prywatne SPA we własnym ogrodzie

Prywatne SPA we własnym ogrodzie

Ucieczka od codzienności nie musi się wiązać z koniecznością wyjazdu poza miasto na weekend. Wręcz przeciwnie! Łatwymi zabiegami możesz sprawić, że własna posesja codziennie będzie przynosić ukojenie zmysłom i ciału, na nowo przywracając Ci równowagę w stresującym świecie. Jak to zrobić? Wystarczy mała rewolucja w ogrodzie, aby stworzyć swoje małe królestwo relaksu.

Zadbaj o komfort

Przede wszystkim, stwórz miejsce, które pokochasz. Ustaw na tarasie albo przy basenie luksusowe meble ogrodowe o niebanalnym designie i szlachetnej, jasnej kolorystyce. Doskonale sprawdzą się szezlongi z technorattanu, które są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych leżaków. Chwila z maseczką na miękkiej, idealnie wyprofilowanej leżance zregeneruje siły, napełniając Cię nową energią do działania.

Nikt z nas nie lubi czuć na sobie wzroku innych, szczególnie kiedy wylegujemy się w ogrodzie w stroju kąpielowym. Duże skrzynki z technorattanu z posadzonymi roślinami, ustawione jedna obok drugiej, będą nie tylko ozdobą, ale również naturalnym parawanem, który odgrodzi nas od ciekawskich sąsiadów.

Zapomnij o troskach

Jeśli już zdecydowałeś się na zmiany, zaszalej! Duże jacuzzi zamontowane pod gołym niebem będzie prawdziwą ucztą dla ciała i zmysłów. Masujące dysze będą nieocenionym pomocnikiem w walce ze zmęczonymi mięśniami i skołatanymi nerwami. Już kilka pierwszych wieczorów spędzonych w wielkiej wannie z bąbelkami odbije się pozytywnie na Twoim samopoczuciu. Ogród stanie się miejscem, do którego będziesz tęsknić i szybko wracać po ciężkim dniu. Pamiętaj, że na zdrowiu (nie tylko fizycznym, ale i psychicznym) nie warto oszczędzać.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com