a
HomeDom i wnętrzeUrządzamy ogród przyjazny dzieciom

Urządzamy ogród przyjazny dzieciom

Urządzamy ogród przyjazny dzieciom

Urządzamy ogród przyjazny dzieciom

Dom z ogrodem to chyba najlepsze miejsce do wychowywania dzieci. Jeśli mamy pokój wychodzący na taras, urządźmy tę strefę przydomową tak, żeby cała rodzina mogła z niej korzystać. Niech będzie to miejsce bezpieczne, wygodne, praktyczne. Ale także atrakcyjne, sprzyjające doskonałej zabawie i rodzinnym rozmowom. Niech przede wszystkim nasz ogród wypełni – radość, śmiech, bezgraniczna wyobraźnia.

Pamiętajmy o trujących roślinach

W ogrodzie, w którym są małe dzieci, biorące do buzi naprawdę wszystko, pamiętajmy o trujących roślinach. Dziecko potrafi nagle połknąć cokolwiek, bo ma ciekawy kolor i kształt. Dlatego jeśli chcemy zapewnić maluchom bezpieczeństwo a sobie spokój – zrezygnujmy z trujących roślin w ogrodzie. Należy do nich na przykład bluszcz pospolity. Lepiej uważać także w dziecięcych ogrodach na: konwalię majową, azalię, niektóre wiciokrzewy, glicynię kwiecistą.

Praktycznie na tarasie

W ogrodzie, gdzie są dzieci, na pewno sprawdzi się taras wykonany z deski kompozytowej. Okaże się wygodny i niewymagający szczególnych zabiegów. To bardzo ważne dla zabieganych ciągle rodziców. Żaden rozlany sok czy herbatka nie zniszczą naszego tarasu.

Dodatkowym atutem tarasu kompozytowego jest szybki montaż. Bez problemu stworzymy powierzchnię, na której możemy aktywnie spędzać czas z dziećmi.

Bezproblemowe meble ogrodowe

Garden Space proponuje praktyczne (a zarazem eleganckie) zestawy mebli ogrodowych, które doskonale umeblują też ogród, w którym często przebywają dzieci. Przyjrzyjmy się ich meblom ogrodowym

Znajdziemy tutaj rewelacyjne zestawy mebli dla całej rodziny. Urządzimy pięknie miejsce, gdzie wszyscy razem zjedzą posiłek. Meble technorattanowe Garden Space okażą się bardzo praktyczne, gdyż charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych i wszelkie zabrudzenia.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com