a
HomeCiekaweRozwiń skrzydła w branży architektonicznej

Rozwiń skrzydła w branży architektonicznej

Rozwiń skrzydła w branży architektonicznej

Każdy student architektury ma świadomość, że umiejętność ręcznego wykonywania projektów to tylko kropla w morzu umiejętności, które trzeba opanować, aby funkcjonować na wymagającym rynku. Aby przygotować się do pracy w zawodzie architekta, niezbędne jest opanowanie profesjonalnych programów graficznych, których obsługa jest podstawą w codziennej pracy. Czy chęć zaistnienia na architektonicznym rynku musi wiązać się z koniecznością uczestnictwa w drogich kursach? Niekoniecznie!

Nieograniczone możliwości Internetu

Aby pogłębiać zdobyte na studiach umiejętności i poszerzać swoje horyzonty, nie trzeba dostosowywać się do harmonogramów kursów i szkoleń. Co więcej, nie trzeba nawet wychodzić z domu! Twórcy nowoczesnych platform e-learningowych stworzyli system, który pozwala kształcić się w zaciszu własnego pokoju. Ambitni adepci studiów architektonicznych mogą wybierać spośród licznych kursów, które uczą obsługi profesjonalnych programów graficznych. Wśród nich największą popularnością cieszy się kurs Sketchup podstawy. W przejrzystych materiałach wideo zostają wyczerpująco objaśnione zasady obsługi programów SketchUp + V-Ray. Atrakcyjna forma przekazu dostosowana jest pod kątem merytorycznym do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grafiką 3D.

Jak to działa?

Aby cieszyć się nieograniczonym dostępnej do licznych kursów i szkoleń, w pierwszej kolejności należy zalogować się na portalu i utworzyć osobiste konto. Kolejnym krokiem jest wybór kursu z listy, a następnie dokonanie płatności. Kilka minut po wpłaceniu niewielkiej kwoty,  dostęp do wybranych kursów automatycznie odblokowuje się. Na osobistym koncie można zbierać zakupione kursy, odznaki, rabaty oraz śledzić statystyki. Wygodne szkolenia on-line dają możliwość nie tylko poznania możliwości programu Sketchup, ale również zagłębienie się w projektowanie postaci w Photoshopie albo w świat Androida!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com