a
HomePosts Tagged "platformy e-learningowe"

platformy e-learningowe Tag

Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest dobrze widziane przez obecnych i przyszłych pracodawców – podkreślają specjaliści od HR. Faktem jest, że korzystanie z licznych szkoleń i kursów faktycznie przekłada się na poziom naszej wiedzy i umiejętności. Gromadzenie kolejnych kursów może w przyszłości zaowocować lepszymi kontraktami, możliwością znalezienia interesującej pracy czy też wyższą pensją. Jakie możliwości stoją przed osobami pragnącymi poszerzać swoje horyzonty?

W poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych często sięgamy po dodatkowe kursy i szkolenia. Dzisiaj znajdziemy je zarówno w prywatnych firmach szkoleniowych, jak i w sieci. Wybór jest olbrzymi – szkolenia online stają się jednak coraz popularniejsze. Wszystko za sprawą niskich cen oraz wysokiej dostępności profesjonalnych kursów. Co warto wiedzieć o szkoleniach w sieci? Czy odmienią one nasze życie?

Doszkalanie i pogłębianie wiedzy są dzisiaj gwarancją znalezienia dobrej, satysfakcjonującej pracy. Obecnie mamy wiele możliwości związanych z nauką – która z nich okaże się strzałem w dziesiątkę? Zdecydowana większość osób zainteresowanych kursami wybiera szkolenia on-line. Gdzie je znaleźć? Czy są one tworzone w języku polskim? Jakich zagadnień dotyczą?

W poszukiwaniu nowych ścieżek rozwoju coraz częściej interesujemy się szkoleniami i kursami. W Polsce znajdziemy tysiące placówek i firm oferujących nauczanie z zakresu takich dziedzin jak IT, pedagogika, zarządzanie, administracja i wiele innych. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się w ostatnich latach szkolenia na platformach e-learningowych. Co warto o nich wiedzieć?

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z licznych kursów czy szkoleń. Mogą się one odbywać w placówkach kształcenia ustawicznego, jak również w wynajętych salach. Szkolenia organizowane są również przez naszych pracodawców – wtedy są jednak dostępne tylko dla wybranej grupy osób. Czy możemy szkolić się na własną rękę? Tak – przy pomocy platform e-learningowych.

Każdy student architektury ma świadomość, że umiejętność ręcznego wykonywania projektów to tylko kropla w morzu umiejętności, które trzeba opanować, aby funkcjonować na wymagającym rynku. Aby przygotować się do pracy w zawodzie architekta, niezbędne jest opanowanie profesjonalnych programów graficznych, których obsługa jest podstawą w codziennej pracy. Czy chęć zaistnienia na architektonicznym rynku musi wiązać się z koniecznością uczestnictwa w drogich kursach? Niekoniecznie!

Obecnie wiele mówi się o konieczności poszerzania umiejętności zawodowych – są one niezbędne nie tylko do tego, aby móc awansować, ale coraz częściej i do tego, aby zachować dotychczasowe stanowisko! Jakie możliwości stoją przed osobami, które chcą poszerzyć swoją wiedzę?