a
HomeDom i wnętrzeStół okrągły z technorattanu – towarzysz letnich spotkań

Stół okrągły z technorattanu – towarzysz letnich spotkań

Stół okrągły z technorattanu – towarzysz letnich spotkań

Nowoczesny ogród nie jest tylko miejscem, w którym hodujemy kwiaty i krzewy owocowe. Rola ogrodu wychodzi dzisiaj poza ramy ozdoby domu. Przydomowe otoczenie jest przede wszystkim letnim salonem, w którym możemy odpoczywać, oddawać się błogiemu lenistwu i ulubionej rozrywce oraz spędzać czas z najbliższymi. Jakie elementy wyposażenia warto mieć w swoim ogrodzie, aby tchnąć w przestrzeń nowe życie?

Duży stół okrągły z technorattanu

W sercu ogrodowej aranżacji nie może zabraknąć mebla, który ugości bliskich podczas wakacyjnego garden party. Problem z brakiem miejsca dla licznej grupy znajomych zniknie, jeśli wymienisz standardowy stolik na stół okrągły z technorattanu. Solidny mebel charakteryzujący się dużym blatem nie tylko będzie pięknie i elegancko się prezentował, ale również będzie praktycznie służył przez długie lata. Warto wybierać modele wzbogacone mocną szybą ze szkła hartowanego, któremu nie straszne są ciężkie misy oraz gorące naczynia. Ponadto, utrzymanie szkła w czystości jest wyjątkowo bezproblemowe – po zakończeniu imprezy wystarczy przetrzeć powierzchnię ściereczką nasączoną płynem do mycia szyb, a mebel odzyska nieskazitelny wygląd. Ciekawe stoły znajdziesz na stronie oltre.pl.

Nowoczesny grill

Czym byłoby garden party bez pysznych, aromatycznych potraw z grilla? Jeśli chcesz zrobić na znajomych piorunujące wrażenie i popisać się swoim kunsztem kulinarnym, wymień standardowego grilla na nowoczesny model gazowy. Dobre marki oferują grille, które swoją funkcjonalnością dorównują w pełni wyposażonej kuchni. Duża powierzchnia robocza, kilka palników, pojemniki na lód, wbudowane deski do krojenia i otwieracze do butelek oraz efektowne podświetlenia stalowej konstrukcji to tylko część z szeregu dodatkowych opcji, w jakie zostały wyposażone nowoczesne grille.

 

 

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com