a
HomeDom i wnętrzeZestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe

Wytworny taras, na którym przyjemnie przebywa się godzinami. Luksusowy, przypominający niemalże salon, którego sufitem jest niebo a ścianami zielone ogrodzenia utworzone z roślin. Albo urocza weranda rustykalna, na której rosną sobie pachnące zioła w glinianych doniczkach, a w koszykach kwitną białe petunie. A może romantyczna altanka w angielskim stylu, w której szukamy (i znajdujemy) wytchnienie od wczesnej wiosny do późnej jesieni. W tych wszystkich miejscach nieodzowne okażą się nowoczesne zestawy ogrodowe.

Komfortowe zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe, które spotykamy w dzisiejszych ogrodach komfortem zdają się nadążać za kompletami mebli tapicerowanych. Do ich stworzenia wykorzystuje się nowoczesne materiały, jak aluminium czy technorattan. Do produkcji poduszek siedziskowych i oparciowych używa się pianek tapicerskich najwyższej jakości oraz wypełnienia silikonowego. Poszewki impregnuje się teflonem, co zdecydowanie wpływa na praktyczny aspekt korzystania z mebli. Nie musimy przejmować się rozlanymi napojami czy deszczem, bo płyny jakby spływają z takich poduszek.

Ale komfort nowoczesnych zestawów mebli ogrodowych na tym się nie kończy. Nie tylko są one perfekcyjnie wykończone, o czym przekonają nas produkty dostępne na zumm.pl. Ale także charakteryzują się idealnym wyprofilowaniem. Sofy, fotele, narożniki – zapewniają idealny wypoczynek i optymalne oparcie dla ciała. Przekonamy się o tym, zasiadając na przykład w aluminiowych fotelach z kolekcji Zumm.

Modułowe zestawy ogrodowe

Funkcjonalność nowoczesnych zestawów mebli ogrodowych zwiększa także ich modułowy charakter. Jeden zestaw zmienia się w zależności od potrzeb chwili. Dopasowuje się do kątów werandy czy tarasu. Dostosowuje się do naszych chwilowych potrzeb.

Stylowe zestawy ogrodowe

Poza tymi wszystkimi praktycznymi aspektami zestawy nowoczesnych mebli ogrodowych odznaczają się niesamowitą elegancją. Wystarczy rzut oka na designerski komplet aluminiowy czy technorattanowy, żeby stwierdzić, że to wyjątkowo stylowe przedmioty.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com