a
HomePosts Tagged "finanse"

finanse Tag

dollar-505520_1920

Czy można pożyczyć pieniądze, mając już na koncie niespłacone długi i złą historię kredytową? Można. Na rynku od pewnego czasu funkcjonują pożyczki bez BIK, czyli takie, w których wymagania wobec klientów są obniżone do minimum. Pożyczkę bez weryfikacji w BIK otrzyma prawie każdy zainteresowany klient, ale nie znaczy to bynajmniej, iż jest to produkt o wysokiej atrakcyjności.

Na rynku usług księgowych panuje ogromna konkurencja. Wybierając biuro rachunkowe, należy zatem dobrze zastanowić się nad ofertą, która jest nam składana. Mimo zatrudnienia księgowego odpowiedzialność za wszelkie niedociągnięcia i błędy, spoczywa na właścicielu firmy. Z

zakup waluty onlineTak, też już to zauważyłeś – w Internecie powstaje coraz więcej tak zwanych e-kantorów, czyli miejsc, gdzie możesz zakupić walutę online. Jesteś trochę tym zmieszany, bo nie możesz znaleźć porządnych informacji na ten temat, co więcej, naokoło się słyszy, że można paść ofiarą jakiegoś przestępstwa finansowego i boisz się, że to samo może Ci się przydarzyć w takim właśnie miejscu. Spokojnie, nie ma takiej obawy.