a
HomePosts Tagged "marketing"

marketing Tag

rynek
Zadaniem marketingu jest zaspokajanie potrzeb innych i zapewnienie firmie zysku. Nie ma znaczenia, czy są to towary, czy usługi. Istotne, by klient odczuwał potrzebę ich posiadania, by gotów był za nie zapłacić. W małych firmach decyzje marketingowe podejmowane są intuicyjnie, na podstawie bezpośrednich kontaktów z klientem.

freiburg-76217_1280Warszawa to miasto, które jako jedyne w Polsce posiada najwięcej cech metropolii. To również prężnie rozwijające się i przyciągające zagranicznych inwestorów centrum biznesowe. Nic zatem dziwnego, iż rejon stolicy, oraz szerzej – województwa mazowieckiego – stanowi cel dla wielu pragnących się rozwijać rodzimych przedsiębiorców.

wstep-do-historii-reklamyBilboardy, bannery, spoty, wyskakujące okienka – reklama jest wszędzie. Jak pokazują najnowsze badania, nasze mózgi coraz bardziej uodparniają się na kolejne formy reklamy, utrudniając nadawcom działanie podprogowe (zresztą nielegalne) czy mniej inwazyjne, lecz również wpływające na podświadomość. Czy są to jednak zmiany tylko ostatnich lat?