a
HomeBiznesTo Twoja pierwsza pożyczka? Wcześniej sprawdź to!

To Twoja pierwsza pożyczka? Wcześniej sprawdź to!

To Twoja pierwsza pożyczka? Wcześniej sprawdź to!

Klient, który po raz pierwszy decyduje się na zaciągnięcie pożyczki on-line, jest w pozycji z jednej strony trudnej, a z drugiej w uprzywilejowanej. Brzmi jak paradoks, ale to jednak prawda! Jak to możliwe? Przede wszystkim jest w sytuacji trudnej bo po raz pierwszy aplikuje po takie pieniądze, co może budzić obawy, czy niepewność. Jest jednak w uprzywilejowanej, bo wiele firm premiuje nowych Klientów, udzielając im pierwszej pożyczki całkowicie za darmo.

Przy pierwszej pożyczce Klient jest traktowany szczególnie

Firmy pożyczkowe w większości przypadków są nastawione na budowanie trwałych relacji ze swoimi Klientami. Zatem, podejmują działania, które mają Pożyczkobiorcę zachęcić do wybrania właśnie tej firmy, ale i do powracania do niej przy kolejnych problemach finansowych. Oferują więc pierwsze pożyczki za darmo, jak i wysokie rabaty przy zaciąganiu kolejnych. To, które firmy udzielają za darmo pierwszej pożyczki, można sprawdzić tutaj http://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki. Warto to zestawienie dokładnie zapamiętać, gdyż firmy w nim uwzględnione, premiują Klientów, zgłaszających się po raz pierwszych do nich po pożyczkę. Dzięki nim, zainteresowani mogą zaoszczędzić i to całkiem spore pieniądze. Nie zapominajmy, że w większości firm tego typu Klient płaci około 100-200 zł opłat w związku z pożyczeniem 500 – 600 zł kapitału.

Gdzie zatem szukać darmowych, pierwszych chwilówek?

Zainteresowani zaciągnięciem pierwszej pożyczki za darmo mogą skorzystać z oferty, jaka jest dostępna jako chwilówki wg Łowcy Chwilówek. Dlaczego? Tu swoje produkty pożyczkowe oferują firmy sprawdzone, uczciwie, które już przy pierwszej pożyczce są skłonne Klientowi udostępnić nawet 1000 zł bez kosztów. Bardziej zaradny Klient, który potrzebuje sporo kapitału, może skorzystać jednocześnie z ofert kilku takich firm, których oferty darmowych pierwszych pożyczek uwzględnia powyższe zestawienie. Dzięki temu uzyska nawet kapitał rzędu 5000 zł bez kosztów do swojej dyspozycji na okres nawet 30 dni. Z uwagi na to, uznać należy, że firmy pożyczkowe mogą być ciekawą alternatywą wobec Banków, jeśli Klientowi zależy nawet na pozyskaniu sporej kwoty kapitału na krótki okres.

Dbaj o swoje interesy i zwracaj uwagę na ponoszone koszty

Elementarna zasada zaciągania pożyczek nakazuje, aby przyszły dłużnik zwrócił uwagę, gdzie i jaką kwotę pożycza. To jest ważne, bowiem może się okazać, że przeoczenie np. ofert firm, zapewniających pierwszą pożyczkę za darmo, a skorzystanie z oferty firmy, która również wtedy nalicza standardowe opłaty, może Klienta sporo kosztować. Zatem, uważność i czytanie ze zrozumieniem ofert firm pożyczkowych okazuje się być kluczowe.

Kończąc, pamiętajmy, że…

osoby, które zadłużają się po raz pierwszy, w wielu firmach są traktowane szczególnie. Nie muszą zatem ponosić wysokich opłat w związku z pobraniem od Pożyczkobiorcy kapitału. To zabieg celowy, mający przyciągnąć Klienta do danej firmy, służący budowaniu

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com