a
HomeDom i wnętrzePrzechowywanie ubrań w niewielkich mieszkaniach

Przechowywanie ubrań w niewielkich mieszkaniach

Przechowywanie ubrań w niewielkich mieszkaniach

Niewielkie mieszkania posiadają wiele zalet, ale i wad – jednym z najpoważniejszych problemów czekających na lokatorów jest niewielka ilość miejsca. Jak radzić sobie z nadmierną ilością ubrań i książek? Z pomocą przychodzą nam pomysłowi producenci i konstruktorzy mebli, którzy co chwilę proponują klientom nowoczesne i eleganckie rozwiązania, które z pewnością pomogą w przechowywaniu. Co wybrać?

Mała czy duża sypialnia?

Ubrania przechowujemy zazwyczaj w sypialniach, jednak dane meble musimy dobierać głównie ze względu na dostępną powierzchnię. W niewielkich sypialniach najrozsądniej będzie skorzystać z obszernej szafy oraz regałów. W przypadku większych pomieszczeń możemy pozwolić sobie na komody klasyczne, szafy oraz inne dodatki. Jak jeszcze skuteczniej przechowywać wewnątrz szafy? Z pewnością pomocne okażą się wszelkie pudełka i kuferki, szczególnie te zamykane, które można postawić jedno na drugim. W kuferkach możemy umieścić drobne ubrania, bieliznę, obuwie sezonowe.

Kolejnym ciekawym patentem na zwiększenie ilości miejsca do przechowywania ubrań jest kupno łóżka z wewnętrznymi komorami. Takie rozwiązanie z pewnością pomoże nam schować zimowe płaszcze, buty zimowe i przechowywać je w bezpieczny sposób.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com