a
HomeCiekaweTwoje rachunki telefoniczne nie muszą być wysokie

Twoje rachunki telefoniczne nie muszą być wysokie

Twoje rachunki telefoniczne nie muszą być wysokie

obniż swoje rachunki za telefonNaszemu wpisowi nadaliśmy taki, a nie inny tytuł nie bez przyczyny. Naprawdę można obniżyć swoje rachunki za telefon. Na dodatek w bardzo prosty sposób. Czytajcie dalej, być może któryś z naszych sposobów przypadnie wam do gustu.

Czy na pewno korzystasz z oferty odpowiedniej dla siebie?

Brzmi banalnie, ale prawda jest taka, że gros użytkowników oferty telefonii komórkowej wybiera w sposób, mówiąc bardzo delikatnie, nieracjonalny. Skuszeni promocjami, wyjątkowymi obniżkami, sezonową reklamą przestajemy zwracać uwagę na to, co tak naprawdę nam potrzebne. W efekcie decydujemy się na tanią ofertę, która ze względu na sposób w jaki korzystamy telefonu, okazuje się wcale nie taka tania. Niechaj pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie dał skusić się na pakiet 1000 darmowych minut a sam praktycznie nie rozmawia przez telefon.

Pamiętajmy więc o tym, że to, co opłacalne dla innych, nie zawsze musi być opłacalne dla nas samych!

Jak wybrać właściwą ofertę?

Przede wszystkim należy zacząć od przeanalizowania naszych rachunków. Zobacz ile minut rzeczywiście wygadujesz, ile esemesów wysyłasz, jak duży masz transfer danych. Dopiero uzbrojony w te wszystkie informacje, możesz podjąć właściwą decyzję, która pomoże ci zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych. Komuś kto tylko wysyła esemesy, nie jest potrzebne 1000 minut do wszystkich. Brzmi banalnie? Niby tak, ale naprawdę sporo osób nie dopasowuje ofert do swoich potrzeb. To bardzo poważny błąd!

Pozostaje jeszcze jedna kwestia, czyli…

Nie każdy potrzebuje telefonu na abonament

Tak, to prawda. Wydawać by się mogło, że oferta telefonów na kartę i różnorakich miksów/ofert mieszanych jest skierowana do młodzieży, ale to nie do końca prawda. Telefon na kartę warto wybrać zwłaszcza, jeśli nasze rachunki wykazują duże różnice w wysokości i ilości wykorzystanych pakietów.

Telefony na kartę mają jeszcze zaletę, o której nie wszyscy jeszcze wiedzą – można je doładować za pośrednictwem topup.center i sporo zaoszczędzić. Reszta zalet jest dość oczywista – płacimy tylko wtedy i tylko za to, czego rzeczywiście potrzebujemy, a ofertę możemy dopasować do swoich potrzeb. Może więc warto wybrać telefon na kartę zamiast abonamentu?

Na zakończenie dodam, że mój znajomy zajął się ostatnio tym samym tematem (zupełnie niezależnie wpadliśmy na to samo). Możecie jego wersję sposobów na obniżenie rachunków przeczytać tutaj: Za wysoki rachunek za telefon? Zacznij oszczędzać!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com