a
HomeBiznesWróżka na telefon – jak przygotować się do rozmowy?

Wróżka na telefon – jak przygotować się do rozmowy?

Wróżka na telefon – jak przygotować się do rozmowy?

wróżka na telefon

Coraz więcej Polaków szuka pomocy u wróżek – zazwyczaj ich pytania dotyczą przyszłości, szansy na wyjście z ciężkiej choroby, powodzenia w życiu osobistym. Traktujemy wróżkę nie tylko jako pośredniczkę pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ale także jako osobę, która może nas wysłuchać i doradzić.

Rzadko kiedy decydujemy się na wizytę w cztery oczy – znacznie swobodniej czujemy się podczas rozmowy telefonicznej. Warto odpowiednio przygotować się do takiego kontaktu: znaleźć wolną chwilę, spisać wszystkie nasze pytania na kartce. Co jeszcze?

Telefon do wróżki – zrelaksuj się, wycisz

Podstawą skutecznej wróżby jest wyciszenie się oraz skupienie. Przed przeprowadzeniem rozmowy warto dać sobie kilkanaście minut na odpoczynek. To dotyczy również sytuacji po rozmowie – zarezerwujmy sobie pewien interwał czasowy, aby nie gonić się podczas rozmowy i nie urywać jej w połowie. Uprzedźmy bliskich, aby w tym czasie nam nie przeszkadzali!
Przed rozmową przygotujmy nasze pytania spisane na kartce – podczas rozmowy może się zdarzyć, że zapomnimy wielu z nich. Taka ściągawka z pewnością się przyda. W czasie rozmowy wróżka może zapytać nas o datę urodzenia, szczegóły dotyczące naszego dzieciństwa.
Źródło: tarot.net.pl.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com