a
HomeTechnologiaJak usprawnić pracę w firmie?

Jak usprawnić pracę w firmie?

Jak usprawnić pracę w firmie?

Codzienna praca w firmie to wyzwanie przede wszystkim dla jej właściciela. Nie jest tajemnicą, że aby osiągnąć sukces należy poświęcić firmie wiele czasu – również czasu prywatnego. Sami przedsiębiorcy niechętnie potwierdzają tę opinię. Na szczęście współcześnie codzienna praca może zostać w znacznym stopniu uproszczona – wszystko za sprawą nowoczesnych programów komputerowych.
business-1149630_1920
Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest bez wątpienia program Comarch CDN Optima. Został on stworzony z myślą o polskich użytkownikach i w całości dedykowany jest polskim realiom. Stworzenie kolejnych modułów programu było możliwe poprzez wykonanie ankiety, w której pytano właścicieli firm jakie zagadnienia czy obszary okazują się najbardziej problematyczne czy czasochłonne. Kolejnym krokiem było dopasowanie użyteczności oprogramowania do polskich realiów. Działy związane z księgowością musiały być dopasowane do języka, który wykorzystywany jest w kwestiach formalnych, związanych z podatkami. To jednak tylko jedno z wielu zagadnień, na które zwraca się uwagę podczas użytkowania oprogramowania. Jedno jest pewne: każdy z użytkowników zgodnie potwierdza, że oprogramowanie pozwala na usprawnienie większości procesów w firmie.

Jakie moduły w programie?

W przypadku oprogramowania Comarch CDN Optima programiści zaproponowali niezwykle szeroki wachlarz usług. Użytkownik może doglądać spraw kadrowych, tworzyć raporty i analizy, zajmować się sprawami księgowymi, wystawiać faktury i rachunki. W przypadku posiadania sklepu internetowego program też również okaże się niezwykle przydatny – pozwoli na zarządzanie sklepem oraz określanie stanów magazynowych. Oprogramowanie znacząco usprawnia również obieg dokumentów.
Ważna jest informacja, że oprogramowanie to może być wykorzystywane stacjonarnie, jak i mobilnie. Warto wybrać pakiet idealny dla siebie.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com