a
HomeDom i wnętrzeZnajdź idealne wyposażenie ogrodowe

Znajdź idealne wyposażenie ogrodowe

Znajdź idealne wyposażenie ogrodowe

Lato wiąże się ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko za miasto, aby cieszyć się pięknym słońcem i wspaniałą pogodą. Nawet niewielki taras czy balkon może stać się oazą zieleni i idealnym miejscem wypoczynkowym. Co przygotowali dla nas producenci mebli ogrodowych i wyposażenia outdoorowego?

Meble dopasowane do potrzeb

Chcąc stworzyć własne miejsce do relaksu na tarasie czy w ogrodzie przede wszystkim potrzebujemy wygodnych mebli. Te tworzone są dzisiaj z dużą precyzją – producenci zwracają baczną uwagę zarówno na design, jak i na materiały. Króluje minimalizm i styl skandynawski: zastosowanie metalowych stelaży, lekkich konstrukcji, stonowanych kolorów. Wśród popularnych mebli wymienia się również komplety modułowe, których elementy możemy łączyć ze sobą tworząc obszerne sofy narożne. Lekkie i nowoczesne meble ogrodowe nie tylko zadbają o nasz komfort, ale również znacząco poprawią estetykę otoczenia.

Parasol nad naszymi głowami

Jak chronić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym? Szczególnie latem słońce daje się nam we znaki. Nadmierna ekspozycja może prowadzić do poparzeń skóry, złego samopoczucia, udaru słonecznego. Skuteczna ochrona to nie tylko kremy z filtrem, ale i parasole słoneczne, które pozwolą na zacienienie miejsca wypoczynkowego.

Nowoczesny parasol ogrodowy odznacza się doskonałymi proporcjami, świetnym wykonaniem oraz trwałymi tworzywami. Stelaże wykonywane są z aluminiowych, nierdzewnych elementów, zabezpieczonych przed uszkodzeniami mechanicznymi. Każdy stelaż osadza się na ruchomej stopie, dzięki czemu możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni. Rozłożyste czasze poliestrowe ochronią nas skutecznie przed słońcem, jak i deszczem. Tkanina czaszy nie nagrzewa się, przez co użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym chłodem.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com