a
HomeCiekaweJak zorganizować ślub na Dominikanie?

Jak zorganizować ślub na Dominikanie?

Jak zorganizować ślub na Dominikanie?

Coraz więcej par planujących ślub zastanawia się, jak w sposób nietuzinkowy przeprowadzić ceremonie. Niedawnie zmiany w prawie cywilnym pozwoliły na wyjście z ceremoniami cywilnymi poza urzędy USC – pomimo wysokiej ceny wiele par decyduje się na takie rozwiązanie. Coraz popularniejsze stają się również śluby na egzotycznych wyspach – co warto o nich wiedzieć?

Ślub w tropikach!

Zawarcie ślubu na Dominikanie ułatwiają nam topowe biura podróży. Ich zadaniem jest organizacja nie tylko samej ceremonii, ale przede wszystkim kilkudniowego pobytu oraz przelotów. Podczas rozmowy z pracownikami biura ustalamy termin oraz wybieramy hotel, w którym będziemy chcieli się zatrzymać. Warto pamiętać, że w cenie wycieczki możemy liczyć na zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę rezydenta i wiele innych. Biuro podróży zajmuje się także naszym ubezpieczeniem turystycznym!

Jak organizowana jest ceremonia?

Ceremonia ślubna, odbywająca się na plaży, musi zostać zaplanowana w najmniejszych detalach. Zadaniem touroperatora jest zagwarantowanie obecności urzędnika państwowego, przygotowanie miejsca na ceremonię, zapewnienie profesjonalnego fotografa, który dostarczy nam piękne zdjęcia ze ślubu i zaproponuje sesję ślubną. Po uroczystości możemy oczekiwać, że otrzymamy komplet ważnych dokumentów lub też, że na nasza prośbę zostaną one wysłane do odpowiedniego urzędu w Polsce.

Pobyt na egzotycznej wyspie połączony jest z krótkim urlopem poślubnym. W tym czasie młoda para może wypoczywać na plaży pod palmami lub też organizować sobie czas aktywnie. Do najpopularniejszych rozrywek należy przede wszystkim nurkowanie z butlą lub z maską, ale także żeglowanie, wędkowanie dalekomorskie, rejsy na sąsiednie wyspy i wiele innych. Turyści mogą również wynająć samochód lub skuter i zwiedzić kawałek wyspy samodzielnie.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com