a
HomeCiekaweKurs Rhinoceros i wiele innych na platformach e-learningowych

Kurs Rhinoceros i wiele innych na platformach e-learningowych

Kurs Rhinoceros i wiele innych na platformach e-learningowych

Doszkalanie i pogłębianie wiedzy są dzisiaj gwarancją znalezienia dobrej, satysfakcjonującej pracy. Obecnie mamy wiele możliwości związanych z nauką – która z nich okaże się strzałem w dziesiątkę? Zdecydowana większość osób zainteresowanych kursami wybiera szkolenia on-line. Gdzie je znaleźć? Czy są one tworzone w języku polskim? Jakich zagadnień dotyczą?

Szkolenia internetowe – tanie i przystępne!

Platformy e-learningowe to nic innego jak rozbudowane serwisy dedykowane osobom pragnącym stale poszerzać swoją wiedzę. Platformy zaoferują swoim użytkownikom nie tylko wysokiej jakości materiały w formie wideo, ale również strefy wiedzy, możliwość wymiany poglądów i doświadczeń związanych ze szkoleniami przez internet. Szkolenia na platformach takich jak cgwisdom.pl tworzone są przez specjalistów w swoich branżach: programistów, grafików, architektów. Wśród kursów, cieszących się największym zainteresowaniem wymienia się kurs Rhinoceros, kursy związane z tworzeniem prostych aplikacji na Androida, kursy graficzne. Sami użytkownicy przyznają, że wyszukiwanie szkoleń jest proste – są one pogrupowane tak, aby każdy szybko odnalazł stopień trudności odpowiadający jego wiedzy. Szkolenia tworzone są w języku polskim, co znacząco ułatwia ich odbiór i rozumienie kolejnych zagadnień.

Jak kupować szkolenia? Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik platformy. Musimy podać dane pozwalające na skontaktowanie się z nami. Kolejno, po weryfikacji, możemy rozpocząć wybieranie dowolnych kursów, wkładanie ich do wirtualnego koszyka. Po zaksięgowaniu wpłaty szkolenie jest przypisywane do naszego konta na stałe.

Ile to kosztuje?

Niewiele – okazuje się, że ceny kursów rozpoczynają się już od 49 PLN. To naprawdę mało! Jako stali użytkownicy możemy również liczyć na promocje i rabaty.


 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com