a
HomeCiekaweKursy na platformach internetowych – czy pomogą w nauce?

Kursy na platformach internetowych – czy pomogą w nauce?

Kursy na platformach internetowych – czy pomogą w nauce?

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z licznych kursów czy szkoleń. Mogą się one odbywać w placówkach kształcenia ustawicznego, jak również w wynajętych salach. Szkolenia organizowane są również przez naszych pracodawców – wtedy są jednak dostępne tylko dla wybranej grupy osób. Czy możemy szkolić się na własną rękę? Tak – przy pomocy platform e-learningowych.

Zdobądź nową wiedzę bez wychodzenia z domu!

Szkolenia dostępne na platformach e-learningowych to obecnie jedna z najczęściej wybieranych metod na naukę osób dorosłych. Platformy oferują nie tylko szkolenia przygotowane przez profesjonalistów, ale i atrakcyjne ceny, znacznie niższe niż proponowane przez prywatne firmy szkoleniowe. Zaletą platformy jest także to, że co chwilę dodawane są na nią nowe materiały dotyczące różnorodnych programów komputerowych. Mogą one dotyczyć projektowania przestrzennego, grafiki użytkowej, informatyki, programowania i wielu innych. Jakie kursy cieszą się największym zainteresowaniem na platformie cgwisdom.pl? Wiele osób interesuje się kursem Python od podstaw – jest nie tylko profesjonalnie przygotowany, ale również dostępny w niskiej cenie 59 zł!

Z pewnością sporym ułatwieniem jest również to, że kursy są pogrupowane względem stopnia zaawansowania. Oznacza to, że bez trudu znajdziemy poziom, który odpowiada naszym aktualnym umiejętnościom.

Czy wiesz, jakie zalety płyną z korzystania z kursów on-line?

Poza niskimi cenami za kursy użytkownicy podkreślają, jak wygodne jest korzystanie z platform – nie ma konieczności dojeżdżania do punktów szkoleniowych. To nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Z pewnością zaletą jest także fakt, że po kupieniu kursu jest on przypisywany do naszego konta bezterminowo – oznacza to, że możemy korzystać z nich w dowolnym dla nas czasie.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com