a
HomeCiekaweNowoczesne platformy e-learningowe – ucz się wygodniej!

Nowoczesne platformy e-learningowe – ucz się wygodniej!

Nowoczesne platformy e-learningowe – ucz się wygodniej!

Obecnie wiele mówi się o konieczności poszerzania umiejętności zawodowych – są one niezbędne nie tylko do tego, aby móc awansować, ale coraz częściej i do tego, aby zachować dotychczasowe stanowisko! Jakie możliwości stoją przed osobami, które chcą poszerzyć swoją wiedzę?

Ucz się bez wychodzenia z domu

 

Do niedawna najpopularniejszą metodą na dodatkowe szkolenia było samodzielne zapisywanie się na prywatne kursy. Wielu pracodawców (głównie w korporacjach) wysyłanych jest automatycznie na szkolenia, więc mogą oni bezpłatnie podnosić kwalifikacje. Co jednak z osobami, które nie mają możliwości odbycia takiego kursu bezpłatnie? Pozostaje im kilka opcji, w tym skorzystanie z platform e-learningowych. Co warto o nich wiedzieć? Czy warto z nich korzystać?

Platformy e-learningowe to prosty i skuteczny sposób na naukę, szczególnie dla osób, które nie mają możliwości poświęcenia dużej ilości czasu na dojazdy do placówek szkoleniowych. Na platformach znajdziemy materiały wideo przygotowane przez specjalistów z danych branż. Wśród najczęściej wybieranych kursów wymienia się kurs Autocad, ale także kursy związane z grafiką użytkową, projektowaniem wnętrz, obróbką zdjęć.

Zalety platform e-learningowych

 

Zdecydowanie największą zaletą korzystania z platform jest brak konieczności wychodzenia z domu. Nauka odbywa się na wysokości naszego ulubionego fotela, nie tracimy czasu na dojazdy. Zakupione kursy są przypisywane do naszego konta na stałe, przez co możemy po nie sięgnąć wtedy, kiedy mamy na to czas. Wielu administratorów platform umożliwia także ich ściągnięcie na komputer prywatny. Drugą istotną zaletą są niskie ceny – na platformach znajdziemy materiały szkoleniowe w atrakcyjnych cenach, które bija na głowę oferty prywatnych szkoleniowców.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com