a
HomeDom i wnętrzeTechnorattan – biały komplet do stylowego ogrodu

Technorattan – biały komplet do stylowego ogrodu

Technorattan – biały komplet do stylowego ogrodu

Najważniejszym elementem wyposażenia ogrodowego są meble. To właśnie one sprawiają, że zielona przestrzeń staje się również funkcjonalną strefą, w której możemy odpocząć od ciężkich dni i spędzić wartościowy czas z najbliższymi. Nowoczesne meble ogrodowe pełnią również funkcję dekoracyjną – stylowe komplety ustawione w sercu tarasu dodają aranżacji klasy. Jakie meble wybrać, aby stworzyć piękny i funkcjonalny ogród? Sprawdź!

 

Meble z technorattanu – stylowe rozwiązania do ogrodu

Poszukiwania nowych mebli ogrodowych warto zacząć od zapoznania się z ofertą mebli wykonanych z technorattanu – syntetycznej plecionki inspirowanej naturalnym rattanem. Wysokiej jakości tworzywo idealnie sprawdza się w wymagającym, zewnętrznym środowisku – jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć). Co więcej, technorattanowe wyposażenie nie wymaga stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych.

Meble z syntetycznego materiału z powodzeniem łączą w sobie walory praktyczne i estetyczne. W kolekcji czołowych marek znaleźć możemy nie tylko wygodne krzesła i duże stoły, ale również luksusowe kanapy, leżanki i huśtawki o zabudowanej formie. Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są meble i dodatki wyplatane z białego technorattanu. Nieskazitelna biel idealnie współgra z ogrodową zielenią i wnosi do aranżacji klasę i elegancję.

 

Technorattan biały może być praktyczny!

Obawiasz się, że wyposażenie ogrodu w białe meble nie jest najlepszym pomysłem? Wbrew pozorom, technorattan biały zachowa swoją nienaganną kondycję pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki. Włókna technorattanu tworzą zwartą i nieporowatą strukturę, która nie absorbuje wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu wyjątkowo łatwo utrzymać jasną powierzchnię w nienagannej czystości.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com