a
HomeDom i wnętrzeNowoczesne mieszkanie – jak je urządzić?

Nowoczesne mieszkanie – jak je urządzić?

Nowoczesne mieszkanie – jak je urządzić?

Coraz większą popularnością cieszy się nowoczesny design w mieszkaniach – cenią go sobie osoby młode, pragnące mieszkać w minimalistycznych wnętrzach, z oryginalnymi dodatkami. Stworzenie takiego mieszkania może nam zająć jednak nieco czasu – poszukiwania konkretnych przedmiotów z pewnością obejmą klasyczne sklepy meblowe, jak i sklepy internetowe. Efekt będzie jednak tego warty! Od czego zacząć?

Oświetlenie i kolorystyka

Z pewnością ważne jest dobranie kolorów i oświetlenia do pomieszczeń. Nowoczesne wnętrza wykorzystują przede wszystkim jasne kolory: biel, szarość, pastele. Jasne kolory dodatkowo pozwól a na optyczne powiększenie niewielkich pokojów. Poza kolorami warto zadbać o dobre oświetlenie – stawiajmy na chłodne żarówki LED, zarówno w przypadku podwieszanych sufitów, jak i lamp biurkowych czy nocnych.
Szukając odpowiednich mebli warto zainspirować się katalogami wnętrzarskimi oraz poszperać po portalach internetowych. Z pewnością znajdziemy na nich wiele ciekawych propozycji aranżacji wnętrz.

Jakie elementy odmienią nasze wnętrza? Z pewnością są to meble nawiązujące do industrialnej architektury – stoły z metalu i drewna, hokery industrialne, krzesła w stylu skandynawskim.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com